Realitní kancelář Šťastný

působící v oblasti Špindlerova Mlýna a podkrkonoší

Vybraná nabídka nemovitostí

Další nemovitosti

Nadstandardní nabídka služeb

Krátkodobý pronájem

Nabízím krátkodobé pronájmy především bytů, tzn. pronájem v délce od 2 nocí do max. 12 měsíců. Důležitý je pro mě individuální přístup a snaha vyhovět všem požadavkům klienta. Krátkodobý pronájem je z finančního hlediska výhodnější než ubytování v hotelu či pensionu a většinou nabízí více soukromí.

Úklid bytů

Vzhledem k tomu, že velké množství nemovitostí slouží pouze k rekreaci a majitelé se nechtějí věnovat úklidům a ztrácet tím čas, nabízím úklidy bytů a rodinných domů. Na úklidy používám profesionální a prověřené uklízečky. Rozsah úklidových prací záleží na individuální dohodě.

Drobné práce ala „hodinový manžel“

Zajišťuji běžné drobné práce, se kterými se nechcete sami zabývat, jako např. přivrtání obrazů, žaluzií, instalatérské práce, malování, natírání, zahradnické práce apod., ale i rozsáhlejší stavební práce a kompletní rekonstrukce, výměnu obkladů, podlah apod.

Dozory staveb a rekonstrukcí

Ve spolupráci s odborníkem a na základě dlouholetých zkušeností nabízím zajištění stavebního dozoru při rekonstrukci bytu, domu a jiných objektů.

Realitní kancelář Šťastný

Šťastný reality s.r.o. je nově vzniklá realitní společnost ve Špindlerově Mlýně, která se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí, prodej pozemků a nové developerské projekty ve městě a v blízkém okolí.

Máte nemovitost ve Špindlu? Rychle vám ji prodám
Foto Robert Šťastný

“Ve Špindlerově Mlýně bydlím od roku 2006, v regionu Krkonoše se pohybuji od roku 1999. Do současnosti jsem se živil obchodem a zastupováním významných zahraničních firem, hodně času jsem pracovně trávil v Praze a po České republice. Bohaté zkušenosti mám i se správou domu. Vzhledem k tomu, že mám dvě děti, školáka a malou dcerku a rodina je mou prioritou, a poptávka od přátel a známých po nemovitostech stále narůstá, rozhodl jsem se založit realitní společnost a svou působnost koncentrovat do Špindlerova Mlýna.”